Absolwenci 2014

ABSOLWENCI ROK SZKOLNY 2013/2014

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO



KLASA IIIA – wychowawca p. Katarzyna Domańska

Gut Dominika, Bałka Martyna, Boruciński Piotr, Chychłowska Ewa, Dybkowska Magdalena, Gochna Paulina, Ismail Hamza, Kaczmarczyk Adrianna, Kaczmarek Kinga, Kędroń Katarzyna, Konowrocka Angelika, Kowalczyk Karol, Kropielnicka Joanna, Lipka Karolina, Ładnowska Aneta, Malinowski Adam, Miąsek Dominika, Paluch Agnieszka, Pękacz Mateusz, Rek Aneta, Rowicka Angelika, Strupiechowska Ewa, Szymański Daniel, Śmiech Karolina, Trojanowska Katarzyna, Wiktorek Dominik, Zalewska Magda.



KLASA IIIB – wychowawca p. Barbara Selerska

Adamczyk Angelika, Barszczewski Piotr, Boryń Karol, Gołębiowska Karolina, Kałowska Natalia, Komorek Konrad, Kowalczyk Kamil, Kowalik Amelia, Krawczyński Adrian, Mudant Magdalena, Osiecka Zuzanna, Pawluk Karolina, Pibiri Paola, Szczęsna Karolina, Szczęsna Katarzyna, Zagórski Mateusz, Ziemniak Paulina, Trędowicz Adam, Woźnica Dominik.

 


KLASA IIIC - wychowawca p. Danuta Kluska

Gorzałka Jan, Wnuk Karol, Budkowska Patrycja, Czyżewski Łukasz, Dąbrowska Justyna,

Ekert Damian, Kowalski Wiktor, Krupa Agata, Kurowska Paulina, Niedek Joanna, Odalska Patrycja, Pachnik Karol, Pałdyna Dorota, Patoka Anna, Radzewicz Radosław, Sadowska Karolina, Samson Kamil, Stępniak Oliwia, Stryjek Kinga, Szulecka Sylwia, Śledź Karolina, Tomaszkiewicz Łukasz, Wichrowski Kamil, Wieczorek Aleksandra, Wierzbicka Katarzyna, Witeska Maria, Zając Karolina, Zwierz Aleksandra, Wojtulska Emilia.

 


KLASA IIID – wychowawca p. Jolanta Przyłucka

Czekała Maciej, Dolińska Emilia, Fiertek Marcin, Gocman Kinga, Jaworek Patrycja, Kaczmarek Paulina, Kopczyńska, Łobiński Adam, Mazur Ewa, Paulina Kopczyński Krystian, Kornet Hubert, Krupa Łukasz, Kuźma Agnieszka, Maj Mateusz, Nalewka Paulina, Nowicka Dominika, Nowicki Mateusz, Okrzeja Karolina, Padzik Kamila, Parol Sylwia, Peciak Rafał, Piekarska Magdalena, Piłka Ewa, Płatek Monika, Przybyłko Agnieszka, Rek Ewelina, Sabak Bartłomiej, Sławiński Łukasz, Szczepanik Blanka, Urbaniak Patryk, Więch Kamila, Zawiska Dorota.


KLASA IIIE – wychowawca p. Małgorzata Rek

Apanasewicz Karolina, Dmowska Ewelina, Ciszkowska Justyna, Dudek Damian, Gąsior Aleksandra, Główka Mateusz, Komorowski Kamil, Krzewski Bartosz, Łada Kamila, Łokietek Joanna, Matusiak Maja, Proczka Jakub, Rek Anna, Sęktas Dominika, Stolarska Urszula, Suchocki Patryk, Teodorska Magda, Wieczorek Wiktoria, Żaboklicka Wioletta, Król Małgorzata, Świątek Marta, Skalska Dominika.

LICEUM PROFILOWANE

 

KLASA IIIS – wychowawca p. Jolanta Słodownik

Czyżewska Magdalena, Czyżewska Marlena, Dróżdż Karolina, Duczek Martyna, Gałecka Emilia, Gniado Natalia, Jackowska Martyna, Jaworska Katarzyna, Kluska Joanna, Laszkowska Aleksandra, Lubaszka Anita, Malitka Kamila, Materka Monika, Mlącka Marlena, Mroczek Elżbieta, Piekarska Sylwia, Rogala Małgorzata, Roguska Dominika, Rybak Paulina, Salamon Agnieszka, Sobotka Patrycja, Włodarczyk Klaudia, Wocial Małgorzata, Woźnica Marta.