Karaoke

W dniu 26 kwietnia 2017 roku już po raz kolejny odbył się w naszej szkole konkurs karaoke. Nad obsługą techniczną sprzętu i nagłośnienia czuwała niezawodna ekipa z SJO, sponsora imprezy. W tym roku zgłosiło się aż 14 uczestników, którzy wykonali utwory  po angielsku, rosyjsku, a nawet po japońsku. Wszystkie występy były na bardzo wysokim poziomie.

W trakcie obrad jury nastąpiło rozdanie nagród laureatom konkursów przeprowadzonych w ramach Tygodnia Języków Obcych. Po ogłoszeniu wyników odbył się mini koncert laureatów, czyli Krzysztofa Zielińskiego (1-sze miejsce), Angeliki Bogusz (2-gie miejsce) i Cezarego Wociala (3-cie) miejsce. Zwycięzcy otrzymali w nagrodę bony do wykorzystania w sklepie Empik o wartości 125, 100 i 75 złotych. Nagrody wręczyli: pani dyrektor Krystyna Milewska- Stasinowska i dyrektor Studium Języków Obcych pan Tomasz Paudyna, fundator nagród. Ponadto każdy z uczestników otrzymał słodką niespodziankę.

Jak zawsze panowała wspaniała atmosfera, były tańce, śpiewy i super zabawa. Szkoda, że kolejna taka impreza dopiero za rok.

zobacz zdjęcia

Dnia 14.IV.2015 uczniowie naszej szkoły mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych, aktorskich i wokalnych podczas tradycyjnego, odbywającego się po raz siódmy w Chemiku, karaoke. Była to okazja do zaprezentowania nie tylko swoich talentów, ale również nauka języka angielskiego w przyjemny i łatwy sposób. Nagrodą w konkursie za I, II, III miejsce były talony do pizzerii „La Bella” ufundowane przez dyrektora Studium Języków Obcych pana Tomasza Paudynę, któremu bardzo dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę.

I miejsce - Michalina Juszczyk kl. III C

II miejsce - Czarek Wocial kl. I TA/L

III miejsce - Bartek Kozłowski kl. II C

Wyróżnienia - Damian Walas kl. III A

Bartek Araźny kl. III A
Komentarze uczniów:

Kuba IIa ”Karaoke było świetnym pomysłem na rozluźnienie atmosfery w szkole. Śpiew, tańce, wrzaski, oklaski były potrzebne naszym uczniom i nauczycielom. Było dużo śmiechu i zabawy. Samorząd wykazał się bardzo dobrą organizacją przedsięwzięcia. Ja jako uczestnik konkursu, czułem stres przed występem, lecz podołałem mojemu zadaniu, choć humor towarzyszył wszystkim przez cały mój pokaz. Całuje i pozdrawiam Jakub Piasecki. „

Karolina IIa” Karaoke to mój ulubiony apel, bo zawsze jest dobra zabawa „

Justyna, Zuzia, Dominika, Klaudia IIIc” Karaoke to bardzo dobry pomysł, bo sprawia, że uczniowie mogą pokazać swój talent i przy okazji można się pośmiać i rozluźnić przed lekcjami. Można śpiewać razem z uczestnikami i głosować na tych, którzy się najbardziej podobają. „

Sylwia IId” Fajnie, mieliśmy okazję pokazać swoje talenty. „

Ala IIIc” Chłopaki zrobili super show ! „

Mateusz IIIA „ Ale oni mają odwagę, medale dla nich. Super bez nich nie byłoby tak fajnego apelu.”

Marta ITa” Szkoda, że to tylko raz w roku”.

Krzysiek IIITA – „Karaoke jest świetne, taki wyjątkowy dzień w tej szkole”