LAUREACI KONKURSÓW I OLIMPIAD

LAUREACI KONKURSÓW I OLIMPIAD

Rok szkolny 2012/2013

Katarzyna Zagańczyk ucz. Kl. II A – III m. w Powiatowym Konkursie Ekologicznym dla uczniów z powiatu mińskiego – opiekun mgr Iwona Poziemska

Jan Gorzałka ucz. kl. III C- I m w powiatowym etapie Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym / organizowanym przez p. B. Selerską i p. A. Rokicką  / - opiekun mgr Barbara Selerska

Mućko Aneta ucz. kl. IIC LO – II m w Powiatowym Konkursie Geograficznym „ Geomaniak”- opiekun mgr Robert Gałązka

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

- powiatowe biegi przełajowe;

Magda Konopacka ucz kl. I B – III m. na 1000m- opiekun mgr Lidia Wilczyńska, mgr Lidia Karczewska

II m. – w DRUŻYNOWYCH  MISTRZOSTWACH POWIATU SZKÓŁ          PONADGIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM  DZIEWCZĄT- opiekun: mgr Piotr Wycisłowski

m. - w MISTRZOSTWACH POWIATU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH  W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT   opiekun:  mgr Lidia Karczewska

III m. - w MISTRZOSTWACH POWIATU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH  W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT opiekunowie: mgr Lidia Wilczyńska,    mgr Piotr Wycisłowski

I m. - w MISTRZOSTWACH POWIATU SZKÓŁ PONADGIMNAZLJALNYCH W PIŁCE HALOWEJ  DZIEWCZĄT opiekun: mgr Lidia Wilczyńska

III m. - w MISTRZOSTWACH  POWIATU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW opiekun –  mgr Andrzej Gołowicz

III m.  - w MIĘDZYPOWIATOWEJ  LICEALIADZIE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW   opiekun – mgr  Andrzej Gołowicz

III m. – w POKOLENIOWYM TURNIEJU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE NOŻNEJ MĘŻCZYZN O PUCHAR STAROSTY MIŃSKIEGO  organizacja i opieka: mgr Piotr Wycisłowski MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W LEKKIEJ ATLETYCE- opieka:mgr Lidia Wilczyńska,  mgr  Piotr Wycisłowski

Drużynowo dziewczęta II m.

Magdalena Konopacka ucz. kl. IB - I m. w dystansie na 100 m

Wiktoria Wiechetek ucz. kl. I A - III m. pchnięcie kulą

I m. sztafeta dziewcząt 4 x  100 m

III m. sztafeta chłopców 4 x 400 m

III m. sztafeta dziewcząt 4 x 400 m


Rok szkolny 2012/2013

 

Magda  Zalewska ucz. kl. II A – Im na 2000m w Powiatowych Zawodach Przełajowych - opiekun mgr Lidia Wilczyńska

Zalewska Magda ucz. kl. II A – I m. w Powiatowym konkursie Promocji Zdrowia - opiekun mgr Maria Bartnicka Wójcicka

Angelika Rowicka ucz. kl. II A – III m. w Powiatowym konkursie Promocji Zdrowia - opiekun mgr Maria Bartnicka Wójcicka

Wiktoria Wieczorek ucz.kl IIE – I m. w Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania Prozy Janusza Korczaka – opiekun mgr Dorota Płoska

Kamila Łada ucz. kl. II E -– III m. w Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania Prozy Janusza Korczaka – opiekun mgr Dorota Płoska

Grzegorz Kozłowski ucz.kl. IIIC – Im. I nagroda specjalna ufundowana przez wnuka Michaliny Chełmońskiej – Szczepankowskiej w Powiatowym Konkursie Poezji Michaliny Chełmońskiej- Szczepankowskiej – opiekun mgr Marlena Pustoła

Magdalena Słowik ucz. Kl. I A – III m. w etapie wojewódzkim X edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Polska w NATO” pod hasłem – Bezpieczna Polska, Bezpieczna Europa, Bezpieczny Świat- dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.- opiekun mgr Anna Rokicka

Martyna Stosio ucz. Kl. I D – III m. w Powiatowym Konkursie im. Mieczysława Krąpca (konkurs plastyczny) -  opiekun  mgr Halina Rokicka

Anna Kulik ucz. Kl. I TA – kwalifikacja do etapu diecezjalnego Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej – opiekun mgr Halina Rokicka

Agata Krupa ucz. Kl. II C – III m. w  etapie diecezjalnym  Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej – opiekun mgr Halina Rokicka

III m w dystansie 800 m – Magda Zalewska IIA

II m pchnięcie kulą – Paulina Ziemniak IIB

Drużynowo dziewczęta III m

III m - w MISTRZOSTWACH POWIATU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT -opiekun – mgr  Lidia Karczewska

II m – chłopcy- w MISTRZOSTWACH  POWIATU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM - opiekun -  mgr Lidia Wilczyńska

III m - w MISTRZOSTWACH POWIATU SZKÓŁ    PONADGIMNAZJALNYCH

W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW - o

piekun – mgr  Piotr Wycisłowski

I m - POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE  Magda Zalewska IIA - opiekun - mgr Lidia Wilczyńska

II m w TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ  O PUCHAR STAROSTY MIŃSKIEGO – opiekun

mgr Piotr Wycisłowski

 

II m w TURNIEJU PIŁKI KOSZYKOWEJ  O PUCHAR STAROSTY MIŃSKIEGO – opiekun mgr  Piotr Wycisłowski


Rok szkolny 2011/2012

Aleksandra Chojecka ucz. kl. III S – III miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym  – opiekun mgr Maria Bartnicka- Wójcicka

III miejsce dziewcząt za współzawodnictwo sportowe w ogólnej klasyfikacji powiatowej szkół ponadgimnazjalnych

IV miejsce chłopców za współzawodnictwo sportowe w ogólnej klasyfikacji powiatowej szkół ponadgimnazjalnych

Karolina Dymek ucz. kl. IIE – III miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym – opiekun mgr Małgorzata Kaczmarek

Bartosz Suski ucz. kl. IIIC – I miejsce w V Powiatowym Konkursie Geograficznym „Geomaniak” – opiekun mgr Jolanta Słodownik

Drużyna Dziewcząt w piłce koszykowej – III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłkę Koszykową- opiekun mgr Lidia Karczewska

Dryżyna Dziewcząt  tenisa stołowego- III miejsce w Powiatowych Zawodach Tenisa Stołowego – opiekun mgr Piotr Wycisłowski

Rywalizacja powiatowa w pływaniu – opiekun mgr Piotr Wycisłowski

II m. sztafeta dziewcząt 4×50m

II m. sztafeta chłopców 4× 50m

Karol Krajewski ucz. kl. III D – II m. Styl dowolny chłopców 50 m

Mateusz  Wawryszuk ucz. kl. III D – I m. Styl dowolny chłopców 50 m

Agata Kałko ucz. kl. III D  – II m styl dowolny dziewcząt

Magda Zalewska ucz. kl. I A– finalistka  w XXVII Ogólnopolskim Konkursie Recytacji Poezji i Prozy Aleksandra Puszkina i Adama Mickiewicza „ PUSZKINIANA 2012” – opiekun mgr  Elżbieta Pawlak

Dorota Michalak ucz. kl. III S – II miejsce w II Powiatowym Konkursie Polonistycznym pt. „Życie i twórczość Ignacego Krasickiego” – opiekun mgr Katarzyna Domańska

II miejsce drużynowo w I Powiatowych Zawodach w Gimnastyce Sportowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych - opiekun mgr Lidia Karczewska, mgr Lidia Wilczyńska,

Urszula Sternicka  ucz. kl.  IIIs

Patrycja Krusiewicz  ucz. kl IIS

Ewa Tkacz ucz. kl.  II E

Sylwia Parol ucz. kl.  I D

I miejsce indywidualnie Urszula Sternicka ucz. kl. IIIS w  I Powiatowych  Zawodach  w Gimnastyce Sportowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych

III miejsce w piłce koszykowej dziewcząt w  Powiatowych Rozgrywkach Piłki Koszykowej  Szkół Ponad gimnazjalnych - opiekun mgr Lidia Karczewska

IV miejsce  w piłce koszykowej chłopców w  Międzypowiatowej  Licealiadzie  Szkół Ponadgimnazjalnych - opiekun  mgr Andrzej  Gołowicz